Monday 20 Jan Mon 20 Jan
Tuesday 21 Jan Tue 21 Jan
Wednesday 22 Jan Wed 22 Jan
Thursday 23 Jan Thu 23 Jan
Friday 24 Jan Fri 24 Jan
Saturday 25 Jan Sat 25 Jan
Sunday 26 Jan Sun 26 Jan
Fitness, circuit training 08:30 - 09:00  
Crossbox 09:00 - 09:45  
Pilates 09:00 - 10:00  
Pilates 10:00 - 11:00  
Medical Rehabilitation 13:00 - 14:00  
Judo 4+ 16:00 - 17:00  
Streetdance 8+ 16:00 - 17:00  
Judo 8+ 17:00 - 18:00  
Streetdance 4+ 17:00 - 18:00  
Spinning 18:00 - 19:00  
Abs, Legs and Butt Workout 19:00 - 20:00  
Blue Monday HIIT 19:00 - 19:30  
BodyPump 19:00 - 20:00  
Blue Monday SYNRGY 20:00 - 20:45  
BodyBalance 20:00 - 21:00  
Xcore 20:00 - 20:45  
BoksGym 21:00 - 21:45  
Crossbox 09:00 - 10:00  
Fit en vitaal senioren 13:00 - 14:00  
Crossbox kids 16:00 - 16:45  
Streetdance 4+ 16:00 - 17:00  
BSO sport en spel 17:00 - 17:45  
Spinning 18:00 - 19:00  
Challenge class 19:00 - 20:00  
Pilates 19:30 - 20:30  
BodyPump 20:00 - 21:00  
Yoga 20:30 - 21:30  
Fitness, circuit training 08:30 - 09:00  
Abs, Legs and Butt Workout 09:00 - 09:45  
Bootcamp 09:00 - 10:00  
Fitness, circuit training 09:00 - 09:30  
Pilates 09:00 - 10:00  
Pilates 10:00 - 11:00  
Spinning 10:00 - 11:00  
Streetdance 10+ 18:00 - 19:00  
BodyPump 19:00 - 20:00  
Tai Chi 19:30 - 21:00  
BoksGym 20:15 - 21:00  
BoksGym 21:00 - 21:45  
Challenge class 09:00 - 10:00  
Yoga 10:00 - 11:00  
Medical Rehabilitation 13:00 - 14:00  
Judo 4+ 16:00 - 17:00  
Streetdance 8+ 16:00 - 17:00  
BSO sport en spel 17:00 - 17:45  
Judo 8+ 17:00 - 18:00  
BoksGym Jeugd 17:45 - 18:30  
CXWORX EXPERIENCE 18:15 - 18:45  
Spinning 19:00 - 20:00  
HIIT indoor 19:30 - 20:00  
BodyBalance 20:00 - 21:00  
Zumba 20:00 - 21:00  
Spinning 07:45 - 08:45  
Fitness, circuit training 08:30 - 09:00  
BodyBalance 09:00 - 10:00  
Crossbox 09:00 - 10:00  
Fitness, circuit training 09:00 - 09:30  
BoksGym 10:00 - 10:45  
Pilates 10:00 - 11:00  
Fit en vitaal senioren 13:00 - 14:00  
Judo 4+ 16:00 - 17:00  
Streetdance 4+ 16:00 - 17:00  
Judo 8+ 17:00 - 18:00  
Streetdance 10+ 17:00 - 18:00  
Streetdance 16+ 18:00 - 19:00  
Kettlebell workout 19:00 - 19:30  
Xcore 09:00 - 09:45  
Tai Chi 09:30 - 10:30  
Spinning 10:00 - 11:00  
HIIT indoor 09:00 - 09:30  
Spinning 10:00 - 11:00  
BodyPump 11:00 - 12:00  
Fitness, circuit training 12:00 - 12:30